O nás

Už trinásť rokov fungujeme ako veľkoobchod na Slovensku. Zásobujeme širokú sieť predajní produktmi ktoré majú k čistej a teplej vode najbližšie.

 

Elektrické prietokové ohrievače DAFI sú výsledkom viac ako 21 ročných skúsenosti vo výrobe jedného z najväčších výrobcov prietokových ohrievačov v európe, ktorý postupom času svoju úspešnú značku známu na celom svete rozšíril aj o filtre vody, filtračné kanvice na vodu, hadice tornádo, vákuové nádoby na potraviny, rímske zapekacie hrnce.

 

Profil výrobcu

Výrobca FORMASTER S.A je moderná, dynamická firma s 21 ročnými skúsenosťami. Vďaka najnovším technológiám používaným od etapy projektovania až k finálnym výrobkom, tieto charakterizujú dokonalú konštrukciu, akosť a spoľahlivosť prevádzky.

Výrobky sú určené pre domácnosti, ako i ostatným užívateľom, získali na obchodných trhoch v mnohých štátoch sveta svoje postavenie a uznanie. Hlavným cieľom je spokojnosť užívateľa.

 

Potenciál

Používanie najnovších numericky riadených strojov a špeciálneho programu s využitím 3D modelovania, umožňuje rýchle a kvalitné projektovanie technickej dokumentácie výrobkov. Široká distribučná sieť vo viacerých štátoch dokáže neobyčajne rýchlo dostať tieto výrobky na trh. Kvalifikovaní špecialisti dohliadajú na všetky procesy od projekcie až po samotný finálny produkt, čím sa zaistí vysoká kvalita a spoľahlivosť výrobkov.

 

Cieľ: Čistá a teplá voda pre Vás...

 

Budúcnosť

Stať sa európskym lídrom vo výrobe a predaji výrobkov na čistenie a ohrev vody a zároveň dodávať na trh nové produkty charakterizujúce sa vysokou kvalitou a prijateľnou cenou.

 

SORTIMENT VÝROBY:

 

 elektrický prietokový ohrievač vody DAFI

 prietokový filter vody a výmenné filtračné vložky DAFI

 ručné džbánkové filtre na vodu DAFI a filtračné vložky

 vákuové nádoby Vaccum DAFI (pre potraviny a iné)