AKCIA DAFI ATRIA 2,4 l + 8 pack

  • Výrobcovia Dafi
  • Kód produktu: AKCIA DAFI ATRIA 2,4 l + 8 pack
  • Dostupnosť: Skladom
  • 45,00€

  • Bez DPH: 37,50€

Dostupné možnosti

Filtračná kanvica ATRIA s manuálnym ukazovateľom , s celkovou kapacitou 2,4 l (asi 1,3 filtrovanej vody)  je skvelý spôsob, ako získať čistú vodu, bez chlóru, ťažkých kovov (napr. olovo, meď), alebo  škodlivých látok. Stačí naliať vodu z vodovodu do džbánu a počkajť niekoľko minút, kým sa voda prefiltruje.

 

Filter - classic ( 8 ks v balení)

 

 Vďaka filtru vody DAFI ktorý sa výborne hodí nielen pre horúce a studené nápoje (čaje, ovocné nápoje), ale aj na prípravu jedla pre celú rodinu.

 

Použitie systému filtrácie vody DAFI sa zabráni tvorbe vodného kameňa v domácich spotrebičoch, ako sú kanvice alebo čajníkoch.

 

 Filter je konštruovaný do vhodne zvolenej a systematicky riadenej zmesi ktorá výrazne znižuje tvrdosť vody, železa, ťažkých kovov, chlóru a iných látok, ktoré ovplyvňujú naše zdravie a chuť, vôňu a farbu vody. Obsiahnuté je tiež uhlie ktoré  je impregnované striebrom, tým má antibakteriálne vlastnosti a zabraňuje rastu baktérií vo filtri po dobu 30 dní.

 

 

NEZABUDNITE  filtračné vložky vymeniť každý jeden mesiac alebo po filtrácii 150 - 200 l (v závislosti na kvalite vody vo vašej oblasti.)

 

V ponuke je široká škála farieb.
 ochranné zariadenia             eko                       úspora


 chuť                                     pohodlie                   zdravie

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Google reCAPTCHA