• DAFI SILIAN 3,3 l EI + 6 PACK

DAFI SILIAN 3,3 l EI + 6 PACK

  • Výrobcovia Dafi
  • Kód produktu:
  • Dostupnosť:
  • 41,99€

  • Bez DPH: 34,99€

{gallery}dafi/Filtracne_kanvice/S_elektr_indikatorom_Astra{/gallery}

 

Filtračná kanvica SILIAN s manuálnym ukazovateľom , s celkovou kapacitou 3,0 l (asi 1,5 filtrovanej vody) s elektronickým ukazovateľom výmeny kazety je skvelý spôsob, ako získať čistú vodu, bez chlóru, ťažkých kovov (napr. olovo, meď), et al. škodlivých látok. Stačí naliať vodu z vodovodu do džbánu a počkajť niekoľko minút, kým sa voda prefiltruje.

Vďaka filtru vody DAFI ktorý sa výborne hodí nielen pre horúce a studené nápoje (čaje, ovocné nápoje), ale aj na prípravu jedla pre celú rodinu (hlavne mlieko a jedlo pre deti), kocky ľadu, atď

Použitie systému filtrácie vody DAFI sa zabráni tvorbe vodného kameňa v domácich spotrebičoch, ako sú kanvice alebo čajníkoch.


ASTRA filtračná kanvica s digitálnym ukazovateľom výmeny filtra má špeciálne otočné klapky, ktoré sa automaticky otvoria pod tlakom prúdu vody. To vám umožní naplniť džbán bez odnímania víka.
 

Elektronický digitálny indikátor vímeny filtra  je pripojený v čase nalievania vody, čím je presné meranie počtu náplní kanvice. Po mesiaci alebo po prefiltrovaní 120 l vody displej bude blikať, pripomínať, že je potrebné vymeniť filter.

Džbánok je vhodný pre umývanie v umývačke riadu (okrem krytu, pre ochranu elektronického ukazovatela.)


Flter je konštuovaný do vhodne zvolenej a systematicky riadenej zmesy ktorá výrazne znižuje tvrdosť vody, železa, ťažkých kovov, chlóru a iných látok, ktoré ovplyvňujú naše zdravie a chuť, vôňu a farbu vody. Obsiahnuté je tiež uhlie ktoré  je impregnované striebrom, tým má antibakteriálne vlastnosti a zabraňuje rastu baktérií vo filtri po dobu 30 dní.

 

NEZABUDNITE  filtračné vložky vymeniť každý jeden mesiac alebo po filtrácii 150 - 200 l (v závislosti na kvalite vody vo vašej oblasti.)

Elektronické indikátor na výmenný čas, ponúka jednoduchý údaj o dátume ďalšej výmeny filtra. Stačí len nastaviť ukazovateľ pre príslušný deň a mesiac.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Google reCAPTCHA