Zabudnuté heslo? | Zabudli ste svoje prihlasovacie meno? | Nemáte ešte účet? Registrácia
DAFI - Prietokové ohrievače, vodné filtre


Už trinásť rokov fungujeme ako veľkoobchod na Slovensku. Zásobujeme širokú sieť predajní produktmi ktoré majú k čistej a teplej vode najbližšie.

Elektrické prietokové ohrievače DAFI sú výsledkom viac ako 21 ročných skúsenosti vo výrobe jedného z najväčších výrobcov prietokových ohrievačov v európe, ktorý postupom času svoju úspešnú značku známu na celom svete rozšíril aj o filtre vody, filtračné kanvice na vodu, hadice tornádo, vákuové nádoby na potraviny, rímske zapekacie hrnce.

 

Profil výrobcu
Výrobca FORMASTER S.A je moderná, dynamická firma s 21 ročnými skúsenosťami. Vďaka najnovším technológiám používaným od etapy projektovania až k finálnym výrobkom, tieto charakterizujú dokonalú konštrukciu, akosť a spoľahlivosť prevádzky.
Výrobky sú určené pre domácnosti, ako i ostatným užívateľom, získali na obchodných trhoch v mnohých štátoch sveta svoje postavenie a uznanie. Hlavným cieľom je spokojnosť užívateľa.

 

 

Potenciál
Používanie najnovšíchnumericky riadených strojov a špeciálneho programu s využitím 3D modelovania, umožňuje rýchle a kvalitné projektovanie technickej dokumentácie výrobkov. Široká distibučná sieťvo viacerých štátoch dokáže neobyčajne rýchlo dostať tieto výrobky na trh. Kvalifikovaní špecialisti dohliadajú na všetky procesy od projekcie až po samotný finálny produkt, čím sa zaistí vysoká kvalita a spoľahlivosť výrobkov.Cieľ: Čistá a teplá voda pre Vás...

Budúcnosť
Stať sa európskym lídrom vo výrobe a predaji výrobkov na čistenie a ohrev vody a zároveň dodávať na trh nové produkty charakterizujúce sa vysokou kvalitou a prijateľnou cenou.

 

SORTIMENT VÝROBY:

  •  elektrický prietokový ohrievač vody DAFI
  •  prietokový filter vody a výmenné filtračné vložky DAFI
  •  ručné džbánkové filtre na vodu DAFI a filtračné vložky
  •  vakuové nádoby Vaccum DAFI (pre potraviny a iné)