DAFI SINTRA 4L

  • Výrobcovia Dafi
  • Kód produktu: DAFI SINTRA 4L
  • Dostupnosť: Skladom
  • 29,99€

  • Bez DPH: 24,99€

Dostupné možnosti

Filtračná kanvica SINTRA s manuálnym ukazovateľom , s celkovou kapacitou 4 l (asi 2 l  filtrovanej vody)  je skvelý spôsob, ako získať čistú vodu, bez chlóru, ťažkých kovov (napr. olovo, meď), alebo škodlivých látok. Stačí naliať vodu z vodovodu do džbánu a počkať niekoľko minút, kým sa voda prefiltruje.

 

Filter - unimax ( 1 ks v balení)

 

 Vďaka filtru vody DAFI ktorý sa výborne hodí nielen pre horúce a studené nápoje (čaje, ovocné nápoje), ale aj na prípravu jedla pre celú rodinu.

 

Použitie systému filtrácie vody DAFI sa zabráni tvorbe vodného kameňa v domácich spotrebičoch, ako sú kanvice alebo čajníkoch.

 

Filter je konštruovaný do vhodne zvolenej a systematicky riadenej zmesi ktorá výrazne znižuje tvrdosť vody, železa, ťažkých kovov, chlóru a iných látok, ktoré ovplyvňujú naše zdravie a chuť, vôňu a farbu vody. Obsiahnuté je tiež uhlie ktoré  je impregnované striebrom, tým má antibakteriálne vlastnosti a zabraňuje rastu baktérií vo filtri po dobu 30 dní.

 

NEZABUDNITE  filtračné vložky vymeniť každý jeden mesiac alebo po filtrácii 150 - 200 l (v závislosti na kvalite vody vo vašej oblasti.)


V ponuke je široká škála farieb.


  ochranné zariadenia             eko                       úspora


 chuť                                     pohodlie                   zdravie

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Google reCAPTCHA